Szkolenie na temat samochodów hybrydowych

Rzemieślnicy szkolili się na temat samochodów hybrydowych (ZDJĘCIA)

fot. Karolina Jurek-Bugla

Trzy dni trwało szkolenie rzemieślników z powiatu oleśnickiego na temat samochodów hybrydowych.

Z inicjatywy Cechu Rzemiosł Różnych działającego w Oleśnicy, a przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Oleśnicy udało się zorganizować szkolenie dla rzemieślników z terenu powiatu oleśnickiego na temat samochodów hybrydowych. W klubie Cechu i na podwórku przez trzy dni mechanicy szkolili się z zakresu techniki i elektroniki samochodowej. Szkolenie prowadziła firma BETiS, a oprócz teorii była również część praktyczna. W sumie do zrealizowania rzemieślnicy mieli 24 godziny kursu, który odbył się również w oparciu o Krajowy Fundusz Szkoleniowy. W zajęciach udział wzięli: Krzysztof Salamon, Hubert Zawieja, Wiktor Kumejko, Dariusz Peśla i Artur Szwak z firmy Dariusza Peśli.

fot. Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości