KREATOR X Edycja

KREATOR X Edycja

Dnia 28.08.2016 r.  spotkaliśmy się na Jubileuszowej X edycji Konkursu Fryzjerskiego „KREATOR”.

Uczestników i gości miejskiej sali widowiskowej powitali Dorota Kogut i Paweł Leszczyłowski- oleśniccy fryzjerzy ,którzy wraz z Renata Firek i Moniką Dianowską współorganizują konkurs.

Fryzury były oceniane przez szanowne jury w którego w skład zasiedli Julita Sikorska, Beata Połczyńska-Czop, Beata Jończyk i Beata Krzemińska,

Tematyką tegorocznego konkursu była „NOC W WENECJI”. Poziom był bardzo wysoki,          a sama konkurencja bardzo wymagająca.

Osiem młodych adeptek sztuki fryzjerskiej rywalizowały o sprzęt i kufry z wyposażeniem fryzjerskim, a także nagrody pieniężne które ufundował Sebastiana Lelas. Zawodniczki przeniosły Nas do Wenecji i mogliśmy poczuć klimat karnawału za pośrednictwem strojów, makijażu i cudownych fryzur.

W czasie trwania konkursu pokaz własnych umiejętności dał mistrz fryzjerstwa Dominki Podwika, który pokazał trendy jakie będą obowiązywać w tegorocznym sezonie jesień –zima.

Zgodnie z oceną jury wszystkie zawodniczki wygrały -odważyły się stanąć na scenie i pokazać swoje umiejętności.

I miejsce zajęła Agata Andrzejkowicz

II miejsce zajęła Gabriela Chmieła

III miejsce zajęła Dagmara Motysek

Nagrodę specjalną  przyznawaną przez Starszego Cechu otrzymała Edyta Pawłowska.

Oleśnickie fryzjerstwo potęgą stoi –mówił Starszy Cechu Henryk Kruszelnicki podsumowując umiejętności startujących dziewcząt .

Dodaj komentarz