VII Konkurs Fryzjerski „KREATOR”

25.08.2013r. w Sali widowiskowej MOKiS-u odbył się VII Oleśnicki Konkurs Fryzjerski „KREATOR”. Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Cech Rzemiosł Różnych w Oleśnicy oraz Paweł Leszczyłowski.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Poseł Ewa Wolak, Burmistz Jan Bronś oraz Starosta Zbigniew Potyrała.

W konkursie wzięło udział 18 uczennic szkoły zawodowej. 12 zawodniczek zmierzyło się w kategorii „Fryzura ślubna” a 6 w kategorii „W rytmie twista”. Efekty zmagań fryzjerek oceniało jury, na czele którego stał Dariusz Fronia, mistrz fryzjerski.

Prowadzącymi konkurs „KREATOR” była Dorota Kogut i Paweł Leszczyłowski.

Nagrodzone fryzjerki otrzymały puchary, kuferki i kosmetyki a zwyciężczynie dodatkowo puchary przewodnie i Monografię Cechu. Swoją nagrodę wręczył również Starszy Cechu Henryk Kruszelnicki.

kreator1 kreator2