Startuje konkurs na najlepszą szkołę zawodową

Szanowni Państwo

Związek Rzemiosła  Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej  przekazuje, zamieszczone poniżej)  informacje  dotyczące  uruchomienia  przez Fundacje Fundusz Współpracy ciekawego wydarzenia jakim jest V edycja ogólnopolskiego konkursu pt. „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”.

Zachęcamy do zainteresowania się przedsięwzięciem, które może być doskonałą okazją do prezentacji potencjału i ciekawych rozwiązań wdrażanych przez zawodowe szkoły branżowe, których organami prowadzącymi są organizacje rzemiosła i nie tylko.

W wielu regionach izby rzemieślnicze i cechy wypracowały ciekawe formy współpracy z  prowadzonymi przez JST  szkołami branżowymi, które mają wpływ na kształtowanie wysokiej jakości kształcenia zawodowego – takie powiązania także  warto promować i zainspirować szkoły z którymi współpracują organizacje rzemiosła  do udziału w konkursie.

Zgodnie z informacją organizatorów  (w załączniku) – zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 14.06 do 2.07.2021 r.  poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.najlepszazawodowa.pl

Załącznik – Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości