Uroczyste wręczenie dyplomów czeladniczych i mistrzowskich

W dniu 28.10.2016r odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów czeladniczych i mistrzowskich zorganizowana przez Cech Rzemiosł Różnych  oraz Małej I Średniej Przedsiębiorczości w Oleśnicy w salo widowiskowej BiFK..

Starszy Cechu na wstępie przywitał zaproszonych gości i oraz uczniów przybyłych na tak ważną uroczystość w ich życiu.

Ta cudowną galę uświetnili występem artyści operetki wrocławskiej Wiesława Wawrzyniak i Mirosław Owczarek.

Po części artystycznej glos zabrał Wojciech Kociński Starosta Oleśnicki  i Zbigniew Ładziński Prezes Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu. Panowie pogratulowali młodzieży zdobytych zawodów i życzyli dalszych sukcesów w życiu osobistym.

80 uczniów otrzymało dyplomy czeladnicze w różnych zawodach takich jak m.in. fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk, operator obrabiarek skrawających, cukiernik.

W tym roku także do egzaminów podeszli mistrzowie zawodu i zdobyli tytuł MISTRZA:

Aneta Prudnikow –  w zawodzie fryzjer,

Ilona Mormul – w zawodzie fryzjer,

Elżbieta Urbaniak – w zawodzie fryzjer,

Łukasz Belda – w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych,

Krzysztof Pawlak – w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych.

Dyplomy czeladnicze z wyróżnieniem otrzymali:

Kamil Oleksyn – mechanik,

Mateusz Kozica – mechanik,