Podziel się swoją historią na 75 lecie Cechu Rzemiosła w Oleśnicy

Szanowni Państwo,

Jesteśmy w przededniu wspaniałego jubileuszu – 75lat Cechu Rzemiosła w Oleśnicy. Z tej okazji zaplanowaliśmy m.in. wydanie kalendarza ściennego, aktualizację kroniki i publikacje medialne.

Na pewno w domowych archiwach zdjęć znajdziecie Państwo i te, które są kroniką Waszej działalności rzemieślniczej, Waszej aktywności w Cechu.

„Podziel się swoją historią na 75 lecie Cechu Rzemiosła w Oleśnicy”

Opowiedzmy nasze historie poprzez fotografie, zainspirujmy kolejne pokolenia rzemieślników do aktywnej współpracy z Cechem Rzemiosła.

Czekamy w biurze Cechu Rzemiosł w Oleśnicy na Wasze zdjęcia w terminie do 28.10.2020.  Prosimy o ich opisanie na odwrocie „nr foto/data foto/nazwisko właściciela”.

UWAGA Prócz limitowanej wersji kalendarza ściennego planujemy również jego wersję „biznesową” w tzw. formie kalendarza trójdzielnego, który każdy z członków cechu będzie mógł zamówić odpłatnie dla klientów swojego zakładu.

[RODO] Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z wykorzystaniem Państwa wizerunku ze zdjęć w załączeniu – RODO [pobierz]